Regulamin Chique VIP

 

Niniejsze warunki („Warunki”) regulują Chique VIP („Program lojalnościowy”), a członkowie programu będą zdobywać punkty w związku z zakupem kwalifikujących się produktów online i działaniami online, które można wymienić na zakup niektórych ofert online. Program rozpoczął się 9 stycznia 2020 r., A zarabianie jest ważne i kwalifikuje się tylko w tym dniu i po nim.

  

I.              CZŁONKOSTWO

 

1 Warunki bezpłatnego członkostwa.

Aby uzyskać członkostwo w programie premiowym Chique VIP, nie trzeba dokonywać zakupu, ale należy założyć konto na stronie https://chique.pl. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, która, aby zrozumieć, w jaki sposób informacje, które nam przekazujesz, będą wykorzystywane.

 

 

2 Kwalifikowalność

Aby kwalifikować się do programu nagród Chique VIP, musisz założyć konto zgodnie z niniejszymi warunkami. Możesz założyć konto, jeśli masz co najmniej trzynaście (13) lat, masz dostęp do Internetu i ważny adres pocztowy. Jeśli masz od 13 do 18 lat, musisz mieć zgodę rodzica na zarejestrowanie konta. Jeśli zdecydujesz się utworzyć konto, ponosisz odpowiedzialność za utrzymanie poufności swojego konta, nazwy użytkownika i hasła oraz za ograniczenie dostępu do konta. Odpowiadasz za utrzymanie aktualności, kompletności, dokładności i prawdziwości swoich informacji. Zgadzasz się przyjąć odpowiedzialność za wszystkie działania, które mają miejsce pod Twoim kontem, nazwą użytkownika i / lub hasłem. Zgadzasz się dostarczać tylko aktualne, kompletne, dokładne i zgodne z prawdą informacje. Jeśli uzyskujesz dostęp do Witryny i korzystasz z niej w imieniu innej osoby, oświadczasz, że masz prawo zobowiązać tę osobę jako odpowiedzialną do wszystkich warunków zawartych w niniejszym dokumencie. Jeżeli nie masz takiej zgody, zgadzasz się być związany do niniejszych warunków i do przyjęcia odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem Witryny lub Treści wynikających z takiego dostępu lub użytkowania. Możesz mieć tylko jedno konto członka na osobę fizyczną. Osoby, które mają więcej niż jedno konto, tracą swoje punkty i zostaną anulowane z Programu Nagród Chique VIP

 

3 Jak zarejestrować się w programie nagród Chique VIP

 • Utwórz konto: odwiedź https://www.chique.pl i zarejestruj się. Kliknij tutaj, aby przejść bezpośrednio do strony rejestracji. Zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła. Rejestracja automatycznie subskrybuje naszą listę biuletynów, masz możliwość zrezygnowania w dowolnym momencie. Po przesłaniu wymaganych informacji zostanie wysłany e-mail na podany adres z potwierdzeniem członkostwa.

 

4 Jak uzyskać dostęp / zmienić swoje informacje.

 Musisz aktualizować swoje dane osobowe na swoim koncie. Aby to zrobić, kliknij sekcję „Moje konto” i uzyskaj dostęp do konta, wprowadzając zarejestrowany adres e-mail i aktualne hasło. Z menu możesz uzyskać dostęp do informacji o koncie; przejrzyj swoje obecne i poprzednie zamówienia; zmień swój profil; zarządzaj swoimi subskrypcjami i aplikacjami; i uzyskaj dostęp do swoich poprzednich zakupów.

5 Jak anulować członkostwo.

Możesz anulować konto w dowolnym momencie. Aby anulować konto, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] i w tytule wiadomości wpisz: „anulujowanie członkostwa”. Wiadomość e-mail musi pochodzić z konta aktualnie wymienionego na naszych serwerach jako powiązanego z kontem Chique VIP. Jeśli nie masz już dostępu do tego adresu e-mail, napisz do naszego działu obsługi klienta, a my zweryfikujemy Twój status i anulujemy twoje konto. Po anulowaniu nie jesteś już członkiem, a wszelkie niewykorzystane punkty zgromadzone na koncie zostaną utracone i nie można ich wymienić. Punkty zachowują swoją wartość tylko na aktywnych kontach i nie mają wartości gotówkowej poza wartością wykupu w Witrynie.

 

 1. Zarabianie punktów

 

 

1 Ogólne.

Członkowie mogą zdobywać punkty za produkty na chique.pl. Aby otrzymać punkty za zakupy online, musisz zalogować się na swoje konto. W każdej chwili możesz sprawdzić, czy jesteś zalogowany na stronie, patrząc w prawym górnym rogu strony. Nie otrzymasz punktów za opłaty za wysyłkę ani zakupy dokonane przy użyciu bonów upominkowych.

 

2 Zarabianie punktów za zakupy.

Członkowie zdobędą 3 punkty za każde 1 PLN wydane na kwalifikujące się zakupy (innymi słowy, jeden (1) punkt za każdego wydaną złotówkę (1 Punkty naliczane są na podstawie sumy częściowej zamówienia, po uwzględnieniu rabatów. Punkty są zaokrąglane w dół do najbliższej liczby całkowitej. Na przykład, jeśli wydasz 9,99 PLN, otrzymasz 29 punktów. Obliczenia są następujące: 9,99  x 3 punkt za złotówkę = 29,97 punktu, który jest zaokrąglany w dół do 29 punktów.

 

 

 

3 karty upominkowe.

Za zakupy kartami upominkowymi nie można otrzymać punktów. Jednak po wykorzystaniu karty podarunkowej odbiorca otrzyma punkty za sumę częściową po wszelkich wartościach karty podarunkowej, pod warunkiem, że zaloguje się na konto, zgodnie z niniejszymi warunkami.

 

4 Dodawanie punktów do kont.

Punkty zostaną dodane do Twojego konta pod następującymi warunkami i zazwyczaj będą wyświetlane natychmiast.

 

Możesz otrzymać punkty jeden (1) raz za następujące działania:

 • Utworzenie konta (klienci, którzy utworzyli konto przed datą uruchomienia programu VIP, nie są uprawnieni do otrzymania wspomnianych punktów)
 • Za polubienie strony Chique na Facebooku
 • Śledzenie Chique na Instagramie

 

Masz prawo do wielokrotnego otrzymywania punktów za następujące działania:

 • Robienie zakupów
 • Polecanie Chique znajomym. Punkty zostaną automatycznie przyznane na twoje konto tylko wtedy, gdy znajomy użyje linku przesłanego do niego z twojego konta polecającego i dokona kwalifikującego zakupu. Punkty zostaną automatycznie naliczone na konto, jeśli zostaną spełnione warunki.
 • Udostępnianie sklepu Chique na Facebooku (maksymalnie raz w tygodniu)
 • Recenzja zakupionego przedmiotu (tak często, jak kupujesz).
 • W przypadku innych działań opisanych w Witrynie, które mogą pojawiać się od czasu do czasu. Należy pamiętać, że w przypadku tych innych działań, w tym akumulacji punktów bonusowych i innych promocji punktowych, punkty mogą być wyświetlane jako „oczekujące”, w zależności od aktywności.

5 wyjątki.

Członkowie zbierają punkty tylko od ceny zakupu: (i) kwalifikujących się produktów online. Obliczanie punktów nie obejmuje płatności przez członka za koszty wysyłki. Punkty nie będą naliczane za żadne rabaty ani inne kredyty oferowane w związku z produktem lub usługą. Na przykład, jeśli produkt o wartości zwykle  100 PLN jest w sprzedaży za 50 PLN, Członek będzie zdobywał punkty tylko za cenę zakupu wynoszącą 50 PLN. Zakupy kart upominkowych, realizacja kuponów i wszelkiego rodzaju korekty cen, w tym zwroty, nie kwalifikują się do punktów. Wszystkie zakupy dokonane: (i) przez Członka przed datą premiery 09 stycznia 2020 r. (ii) przez Członka przed przystąpieniem do Programu, (iii) Online bez zalogowania Członka w Witrynie, nie kwalifikują się do kredytu Chique VIP.

 

6 zwroty / anulowanie zamówienia.

 Punkty uzyskane za zakup będący następnie przedmiotem zwrotu, anulowania, odrzuconej karty kredytowej lub karty podarunkowej zostaną odjęte od Twojego konta w kwocie równej punktom uzyskanym za pierwotną transakcję. Punkty nie mogą być ponownie użyte z powrotem na twoje konto nagród z jakiegokolwiek powodu na zwróconym zamówieniu. Jeśli zwrot / anulowanie spowoduje, że Twoje konto będzie miało ujemne saldo punktów, nie zaczniesz ponownie zdobywać punktów, dopóki saldo punktów nie zostanie przywrócone do zera (0), poprzez dokonywanie zakupów lub angażowanie się w inne działania promocyjne oferowane od czasu do czasu . Nagrody wykorzystane w anulowanym zamówieniu (zanim element zostanie wysłany lub etykieta zostanie wydrukowana) mogą zażądać, aby nagrody te zostały zwrócone na twoje konto nagród. Jeśli twój przedmiot rozpoczął proces wysyłki, nagrody nie mogą być ponownie wykorzystane.

 

7 promocji punktów bonusowych.

 Od czasu do czasu Butik Chique może przeprowadzać określone promocje punktów bonusowych. W ramach promocji punktów bonusowych Członkowie mogą zdobywać dodatkowe lub „punkty bonusowe” w związku z zakupem niektórych produktów online. Kupując te specjalnie oznaczone produkty lub dokonując zakupu w okresie czasu punktów bonusowych, otrzymasz punkty bonusowe za każdy produkt, zgodnie z ofertą. Promocje punktów bonusowych podlegają warunkom oferty i mogą być oferowane w dowolnym momencie według własnego uznania Butik CHique. Oferty punktów bonusowych nie mogą być łączone z żadną inną ofertą.

 

8 ograniczeń punktów.

Jeśli wykorzystasz punkty na zakup produktu i zapłacisz część ceny detalicznej po odkupieniu punktu, otrzymasz punkty tylko za pozostałą kwotę, którą płacisz, a nie za jakąkolwiek wartość przypisaną użytemu punktowi. Jeśli wykorzystasz punkty na zakup produktu w kwocie równej pełnej cenie produktu, nie zdobędziesz żadnych punktów.

 

9 Opcje niezwiązane z zakupem w celu zdobywania punktów

 Możesz także zdobywać dodatkowe punkty za działania niezwiązane z zakupem. Od czasu do czasu Butik Chique może zaoferować Ci szansę wygrania różnych nagród i zdobycia punktów za udział w promocjach. W przypadku promocji na prezenty NIE MA KONIECZNOŚCI ZAKUPU ABT WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE. Zasady i ograniczenia będą miały zastosowanie do takich promocji i można je znaleźć na stronie wejściowej każdej promocji.

 

10 Polecanie przyjaciela Butik Chique.

 Wyślij do znajomego 10% zniżki na kupon, klikając „Zbieraj punkty”, a następnie „Poleć znajomemu”. Wpisz adres e-mail znajomego, który wcześniej nie kupował u Butik Chique (jeśli Twoje polecenie kupiło u nas, zanim link polecający zostanie automatycznie unieważniony przez system). Link polecający zostanie wysłany do twojego znajomego z kuponem 10% zniżki (kupon jest ważny tylko na produkty Butik Chique). Punkty zostaną automatycznie przyznane na twoje konto tylko wtedy, gdy znajomy polecający użyje linku przesłanego do niego z twojego konta polecającego i dokona kwalifikującego się zakupu po raz pierwszy za pomocą Butik Chique. 500 punktów Chique VIP, zostanie automatycznie naliczonych na twoje konto, jeśli zostaną spełnione warunki. Twój przyjaciel polecony otrzyma 10% zniżki na kupon, 500 punktów za zapisanie się do programu Chique VIP oraz punkty od pierwszego zakupu dokonanego po zalogowaniu się na nowe konto Butik Chique.

 

 

 

 

 

 

III. PUNKTY WYKORZYSTYWANIA

1 Jak korzystać ze swoich punktów.

Punkty należy wykorzystywać w przyrostach określonych w niniejszych Warunkach. Minimalny zakup, za który będą naliczane punkty, to 10 PLN. Punkty można wykorzystać tylko online na stronie chique.pl. Punkty do produktów: Członkowie mogą wykorzystać swoje punkty, aby obniżyć cenę zakupu produktu lub otrzymać produkt za darmo na podstawie następującej skali:

 1. 500 punktów = 10 PLN zniżki
 2. 1000 punktów = 25 PLN zniżki (zamówienia powyżej 150 PLN)
 3. 2500 punktów = 60 PLN zniżki (zamówienia powyżej 400 PLN)

 

Punkty można wymienić tylko na kombinację punktów i kwot przyrostowych określonych powyżej. Wykorzystanie punktów na zakupy produktów zależy od dostępności produktów. Wszelkie rabaty premiowe, które zostaną zastosowane do zamówienia, zostaną rozdzielone równo na odpowiednie pozycje w zamówieniu podczas realizacji zwrotu. Wszelkie nagrody związane ze zniżkami na produkty lub ZNIŻKI mogą być zastosowane tylko do Produktów Butik Chique.

 

Karty podarunkowe

Raz dostępnych punktów nie można wykorzystać na zakup kart podarunkowych. Wykorzystanie karty podarunkowej nie kwalifikuje się do punktów.

8 Aby wymienić swoje punkty.

Przed rozpoczęciem zakupów u nas zaloguj się na swoje konto Chique VIP. Wybierz „Wykorzystaj punkty” z wyskakującego okna VIP. Otrzymasz niestandardowy kod, który możesz skopiować i wkleić w pasku rabatu podczas płatności (Uwaga - można użyć tylko jednego kodu). Twoja całkowita kwota płatności zostanie zdyskontowana o liczbę punktów, które przeznaczysz na zakup. Pamiętaj, że punkty można wymienić tylko na cenę zakupu produktu. Opłaty za wysyłkę spoczywają na Tobie i nie możesz wykorzystać punktów do obniżenia tych dodatkowych opłat.

9 wyjątki.

Tylko jedno konto na osobę fizyczną. Na transakcję można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. Kodów wykorzystania nagród nie można łączyć z innymi kodami zniżek. Punkty nie mogą być w tej chwili przekazywane ani obdarowywane. Punkty nie mogą być użyte przy poprzednich zakupach. Punkty zgromadzone na różnych kontach przez różnych członków nie mogą być łączone ani agregowane w celu dokonywania zakupów produktów lub z jakiegokolwiek innego powodu. Punkty zdobyte w transakcji nie mogą zostać wymienione na tę samą transakcję. Wykorzystanych punktów nie można zastosować z mocą wsteczną do żadnego z wcześniejszych zamówień ani otrzymać korekty ceny w przypadku dowolnego zamówienia, w którym nie wykorzystano punktów. Punkty nie mają wartości pieniężnej poza witryną chique.pl i są dostępne tylko dla członków o dobrej opinii.

 1. Wygaśnięcie punktów Wszystkie uzyskane punkty, niezależnie od tego, czy to punkty standardowe, czy punkty bonusowe nie wygasają.

11 Zarejestruj się: punkty są dodawane do twojego konta natychmiast

12 Zamówienie: punkty są dodawane do konta, gdy zamówienie zostanie wysłane

 

 1. Ogólne

Tworząc konto w chique.pl i przystępując do Programu nagród VIP, zgadzasz się na warunki określone w niniejszym Regulaminie, a także wszelkie inne warunki, które mogą być związane z Programem Chique VIP. Butik Chique zastrzega sobie prawo do anulowania, modyfikacji, zawieszenia lub ograniczenia Programu nagród VIP, twojego konta, wymiany punktów lub dowolnego aspektu programu, w tym między innymi współczynnika konwersji punktów i polityki wygaśnięcia punktów w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany można wprowadzić bez wcześniejszego powiadomienia. Butik Chique może wprowadzić te zmiany, nawet jeśli takie zmiany mogą wpłynąć na twoją zdolność do korzystania z punktów już zgromadzonych. Odpowiadasz za pozostanie na bieżąco z informacjami w zakresie wiedzy o zasadach i warunkach programu. Bilans punktów Członka, odzwierciedlony w zapisach Butik Chique, uznaje się za prawidłowy. Butik Chique zastrzega sobie prawo do ustalenia liczby punktów na koncie dowolnego Członka na podstawie wewnętrznych zapisów Butik Chique związanych z kontem tego Członka. W przypadku niespójności między kwotą zgromadzoną na koncie Członka, zgodnie z paragonem każdego Członka a wewnętrznymi zapisami Butik Chique, wewnętrzne zapisy Butik Chique będą kontrolować. Butik Chique nie ponosi odpowiedzialności za błędy spowodowane nieprawidłowymi informacjami o członkach. Twoje prawo do transferu punktów zarobionych lub przyznanych w ramach Programu jest ściśle ograniczone. Sprzedaż punktów jest zabroniona i może skutkować konfiskatą lub anulowaniem punktów, a także zawieszeniem lub rozwiązaniem członkostwa, które w każdym przypadku będzie ostateczne i rozstrzygające. Wszystkie transakcje dotyczące punktów i wszystkich kont członkowskich podlegają przeglądowi i weryfikacji przez Butik Chique. Saldo punktów na koncie członka może być niedostępne do wykorzystania podczas sprawdzania konta lub transakcji. Butik Chique może odwołać członkostwo dowolnego Członka w Programie Nagród VIP w dowolnym momencie, jeśli Członek taki podejmie nadużycie Programu VIP lub nie będzie przestrzegać warunków Programu. Oszustwo lub nadużycie związane z naliczaniem punktów lub realizacją nagród może skutkować cofnięciem członkostwa w Programie i może wpłynąć na kwalifikację Członka do uczestnictwa w jakimkolwiek innym programie Butik Chique, obecnym lub przyszłym. Punkty nie podlegają przeniesieniu i nie można ich wymienić na gotówkę. Interpretacja i stosowanie Warunków programu zależą wyłącznie od uznania i ustalenia Butik Chique. Aby uzyskać więcej informacji lub odpowiedzi na inne pytania, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]

 

Warunki naszego Programu Nagród VIP mogą ulec zmianie według wyłącznego uznania Butik Chique w dowolnym momencie i bez powiadomienia klientów. Po wypowiedzeniu przez klienta konta zarejestrowanego w witrynie chique.pl lub w przypadku, gdy klient zostanie wycofany z powodu naruszenia niniejszych warunków lub innych działań z naruszeniem zamiaru i dobrej woli zamierzonego korzystania z tej witryny, wszystkie punkty zostaną natychmiast utracone i nie będą już wymienialne. Butik Chique dołoży uzasadnionych starań, aby przyznać punkty opisane powyżej wszystkim 1. zarejestrowanym i 2. kwalifikującym się klientom chique.pl, ale nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek techniczne lub nieprzewidziane błędy, które mogą wystąpić.

Punkty nie podlegają przeniesieniu, nie podlegają wymianie na gotówkę, nie podlegają zwrotowi i nie są ważne poza chique.pl Zakupy dokonane poza chique.pl nie są ważne dla naliczania punktów (obejmuje to między innymi grupy odsprzedawców Facebooka, Ebay, Amazon, Allegro).

Pracownicy Butik Chique nie są uprawnieni do uczestnictwa w programie nagród VIP.

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami: